• Rodzaj:
  • Gatunek:
  • Czas trwania:
  • Trener:

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU

TRENERKI

Poznaj zespół, z którym możesz ćwiczyć w naszym studio

Karolina Erdmann

Założycielka Yoga Beat Studio i autorka metody treningowej Yoga Beat. Wiecznie uśmiechnięta – wulkan energii i optymizmu :). Pasjonatka jogi i fitness, niezmiernie kreatywna – jej trening za każdym razem Cię czymś zaskoczy!

Stefania Chiarelli

Joginka i dawniej tancerka tańca towarzyskiego. Związana zawodowo z teatrem – na co dzień scenograf Teatru Wielkiego w Warszawie.

Dominika Kojro​

Joginka i aktorka. W ruchu do zawsze. Skończyła kurs Ashtanga Vinyasy Yogi u Basi Lipskiej, podróżowała do Indii gdzie praktykowała pod okiem Lino Miele. Sprawdza i stara się łączyć różne formy ruchu, żeby dać Wam wszystko co najlepsze!

Agnieszka Lisiecka

Nieustannie uśmiechnięta tancerka specjalizująca się głównie w jazzie i modernie. Ma na swoim koncie liczne tytuły, uczęszczała na lekcje się w najlepszych szkołach świata. W swoich zajęciach przekazuje entuzjazm, płynność i lekkość ruchów.

Weronika Bartold

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu i Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Pracowała na wielu scenach w Polsce i zagranicą. Nieustannie się rozwija łącząc taniec z aktorstwem. Ceni pracowitość skupienie i profesjonalne podejście, a przy tym nie brakuje jej dystansu i poczucia humoru.

Paulina Machaj

Uwielbia trening funkcjonalny i siłowy, budujący sprawną sylwetkę. Wykorzystuje proste narzędzia do osiągnięcia zamierzonych efektów. W treningu stawia na holistyczny rozwój, dbając także o regenerację.

Sonia Egner

Tancerka, choreograf, certyfikowana instruktorka pilates. W swoich zajęciach łączy technikę i grację baletu z jogą, pilatesem i fitnessem. Przekazuje pasję do ruchu i świadome podejście do ciała. Zawsze uśmiechnięta!

Aleksandra Folta

Pozytywnie zakręcona instruktorka pilatesu, absolwentka wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Z siatkarskiego boiska wskoczyła na matę i pokochała świadomą pracę z własnym ciałem. Na swoich zajęciach łączy elementy pilatesu klasycznego z innymi formami ruchu.

Paulina Rogóska

Instruktorka fitness oraz stretchingu. Doświadczona w intensywnych treningach interwałowych i wzmacniających, ale także strefie wyciszającej i rozciągającej ciało. Uśmiechnięta, motywująca do ćwiczeń i zarażająca pozytywną energią!

Gosia Reysner

Od kilkunastu lat pracuje jako trener fitness. Specjalizuje się w treningach funkcjonalnych, interwałowych o wysokiej intensywności, przez zajęcia wzmacniające aż po spokojniejsze formy treningowe. Jest trenerem Crossfit Level 1 Trainer.

Kasia Klimczewska

Pełna uśmiechu joginka, podróżniczka i założycielka bloga SoulintheBowl.pl. Jej pragnieniem jest pomoc w odnalezieniu połączenia z ciałem i duszą. Uwielbia karmić ruchem, oddechem i pysznym jedzeniem.

 

Dagmara Bryzek

Joginka, zawodowa tancerka tańca towarzyskiego w 10 tańcach latynoamerykańskich i standardowych, na co dzień aktorka filmowa i serialowa.

Julia Kałużna

Międzynarodowa trenerka fitness wyróżniona przez światowy instytut trenerów IFAA. Doświadczenie zdobywała w Nowym Jorku gdzie prowadziła treningi personalne i medytacje dla osobistości show biznesu i instytucji takich jak Google czy Frequency Mind. Fundamentem jej techniki jest holistyczna opieka nad ciałem, umysłem i duchem.
Przewiń na górę