• Rodzaj:
  • Gatunek:
  • Czas trwania:
  • Trener:

FAQ

BeatStudioTV to platforma treningów online, na której oferujemy 6 różnych kategorii treningów: Yoga Beat, Yoga, HIIT, Barre, Pilates & Stretch oraz Mindfulness, o różnym poziomie intensywności.

Na stronie głównej BeatStudioTV znajdziesz przykładowe 10-minutowe fragmenty naszych treningów. Sprawdź, czy to to, czego szukasz:)

Wybierz interesujący Cię pakiet – dostęp tygodniowy lub miesięczną subskrypcję. Uzupełnij swoje dane i dokonaj płatności kartą lub poprzez PayPal. Sprawdź pocztę, gdzie znajdziesz wiadomość, która pozwoli Ci potwierdzić adres e-mail. Potwierdź go i zaloguj się na platformę, a następnie korzystaj z treningów!

Posiadamy dwie możliwości płatności za dostęp – płatność kartą oraz za pośrednictwem PayPal. 

Pakiet miesięczny ma formę subskrypcji na czas nieokreślony, co oznacza, że dostęp jest odnawiany automatycznie. Z subskrypcji możesz w dowolnym momencie zrezygnować.

W przypadku miesięcznej subskrypcji wejdź na swój Panel Klienta i kliknij przycisk „Anuluj subskrypcję”. Zakończy się ona wraz z końcem aktualnego okresu rozliczeniowego. Jeśli nie anulujesz swojej subskrypcji zostanie ona odnowiona automatycznie. 

Do większości naszych treningów potrzebujesz jedynie nieco wolnej przestrzeni. Optymalnie byłoby ćwiczyć na macie. Do niektórych treningów będziesz potrzebować prostych przedmiotów, np. krzesła czy hantli, które mogą być zastąpione butelkami z wodą. Znajdziesz u nas również treningi z wykorzystaniem rollerów, mini bands czy taśm TRX. 

W każdym miesiącu na BeatStudioTV będzie pojawiał się nowy materiał treningowy. 

Treningi zostały stworzone w taki sposób, aby każda osoba przed ekranem, wiedziała jak prawidłowo wykonać ćwiczenia. Wybierz odpowiedni dla siebie poziom intensywności i rozpocznij przygodę z BeatStudioTV. 

Prosimy o kontakt za pośrednictwem czatu dostępnego na stronie lub poprzez e-mail: hello@beatstudio.tv

Przewiń na górę