• Rodzaj:
  • Gatunek:
  • Czas trwania:
  • Trener:

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU

TRENERKI

Poznaj zespół, z którym możesz ćwiczyć w naszym studio

karolina4

Karolina Erdmann

Założycielka Yoga Beat Studio oraz Beat Studio TV. Autorka metody treningowej Yoga Beat. Wulkan energii i optymizmu, zawsze uśmiechnięta – jej trening za każdym razem Cię czymś zaskoczy:)

Dagmara Bryzek

Joginka, zawodowa tancerka tańca towarzyskiego w 10 tańcach latynoamerykańskich i standardowych, na co dzień aktorka filmowa i serialowa.

dagmara-bryzek
dominika-kojro

Dominika Kojro​

Joginka i aktorka. W ruchu do zawsze. Skończyła kurs Ashtanga Vinyasy Yogi u Basi Lipskiej, podróżowała do Indii gdzie praktykowała pod okiem Lino Miele. Sprawdza i stara się łączyć różne formy ruchu, żeby dać Wam wszystko co najlepsze!

Daria Bugdał

Joginka i tancerka z wieloletnim doświadczeniem scenicznym w stylach baletowym i współczesnym. Zawodowo ceni pracowitość, prywatnie – ciekawość świata i poczucie humoru.
 
daria-bugdal-1
weronika-bartold

Weronika Bartold

Tancerka, aktorka, instruktorka. Ceni pracowitość skupienie i profesjonalne podejście, a przy tym nie brakuje jej dystansu i poczucia humoru.
 

Agnieszka Lisiecka

Tancerka specjalizująca się głównie w jazzie i modernie. W swoich zajęciach przekazuje entuzjazm, płynność i lekkość ruchów oraz przekonanie, że wszystko jest możliwe.
Paulina Rogóska-Wicha

Paulina Rogóska-Wicha

Nauczycielka jogi i stretchingu. Doświadczona w zajęciach interwałowych i wzmacniających, ale także w zajęciach wyciszających i rozciągających ciało.

Paulina Machaj

Trener medyczny i instruktor zajęć grupowych. Uwielbia trening funkcjonalny i siłowy, w zajęciach stawia na holistyczny rozwój całego ciała.
paulina-machaj
addjulka

Julia Kałużna

Doświadczenie jako trenerka zdobywała w Nowym Jorku gdzie prowadziła treningi personalne i medytacje. Fundamentem jej techniki jest holistyczna opieka nad ciałem, umysłem i duchem.
 

Stefania Chiarelli

Joginka i dawniej tancerka tańca towarzyskiego. Związana zawodowo z teatrem – na co dzień scenograf Teatru Wielkiego w Warszawie.

Sonia Egner

Tancerka, choreograf, certyfikowana instruktorka pilates. W swoich zajęciach łączy technikę i grację baletu z jogą, pilatesem i fitnessem. Przekazuje pasję do ruchu i świadome podejście do ciała. Zawsze uśmiechnięta!

Aleksandra Folta

Pozytywnie zakręcona instruktorka pilatesu, absolwentka wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Z siatkarskiego boiska wskoczyła na matę i pokochała świadomą pracę z własnym ciałem. 

Kasia Klimczewska

Pełna uśmiechu joginka, podróżniczka i założycielka bloga SoulintheBowl.pl. Jej pragnieniem jest pomoc w odnalezieniu połączenia z ciałem i duszą. Uwielbia karmić ruchem, oddechem i pysznym jedzeniem. 

Gosia Reysner

Od kilkunastu lat pracuje jako trener fitness. Specjalizuje się w treningach funkcjonalnych, interwałowych o wysokiej intensywności, przez zajęcia wzmacniające aż po spokojniejsze formy treningowe. Jest trenerem Crossfit Level 1 Trainer.

Wiktoria Reszka

Wieloletnia zawodowa tancerka. Zakochana w pilates i jodze. Stara się łączyć wcześniejsze doświadczenie z zajęciami, które prowadzi, aby były one jedyne w swoim rodzaju. 

Sylwia Nosarzewska

Fascynatka ruchu, joginka, tancerka, trenerka personalna. Ciągle zadaje pytania o to jak w najbardziej efektywny sposób dbać o swoje ciało i umysł.

Wiktoria Baranowska

Tancerka, trenerka personalna i fitness, instruktor pilates i trener Yoga Beat. Uwielbia dzielić się swoją pasją i być blisko natury.

Katarzyna Żbikowska

Dietetyk, instruktor fitness i trener personalny. Przygodę z ruchem zaczęła w wieku 6 lat od gimnastyki artystycznej, windsurfingu i narciarstwa poprzez sztuki walki kończąc na kalistenice i treningu siłowym.
Jak rozpocząć przygodę z medytacją

Khalil Griffin

Trener personalny pochodzący ze Stanów Zjednoczonych. Ceni sobie wszechstronny ruch, wzmacnianie ciała i odnajdywanie w tym zabawy. Jego treningi przepełnione są zarażającą energią:)

Joanna Chojnicka

Dyplomowana instruktorka jogi. Wszystkie szkoły ukończyła w Indiach, na Goa, gdzie codziennie uczyła się medytacji, pranajamy (ćwiczeń oddechowych), asan oraz tamtejszej filozofii. Joga to jej pasja, którą łączy z podróżami.
Jak praktykować jogę w domu
Joga dla początkujących

Stephen Walker

Trener kierujący się myślą: „Mamy jedno ciało, więc pozwólmy mu się poruszać”. W treningu wykorzystuje różne techniki: kalistenikę, parkour, breakdance i trening siłowy. Stara się, by aktywność była pełna skupienia, ale również zabawy, kreatywności i konsekwencji.

Natalia Łoniewska

Kocha ludzi i pracę z nimi. Ukończyła szkolenie instruktorów Yoga Beat, łączy intensywność tej metody ze spokojem, który ma w sobie.
 

Katarzyna Stępniak

Instruktorka rekreacji ruchowej w zakresie hatha yogi. Dzieli się swoją miłością do ashtangi. Cały czas się uczy, szuka wygody, relaksu i spokoju w asanach.
 

Agata Foryszewska

Joginka z wieloletnim doświadczeniem. Swoje umiejętności i wiedzę zdobywała w wielu miejscach na świecie. Na zajęciach lubi łączyć energie yin i yang, delikatność oraz miękkość ruchu, a także energiczne budowanie siły.

 
Przewiń na górę